Реставрація ванн Чернівці

Черновицкая обл

Реставрація ванн рідким акрилом наливним методом та установка акрилового вкладиша у Чернівцях, Сторожинці, Новоселиці, Хотині, Вашковцях, Недобоївцях, Заставні та інших містах Чернівецької області. Замовити реставрацію або купити рідкий акрил для самостійного відновлення емалі Ви можете по представленим телефонам. Щоб ознайомитися з роботами наших майстрів, перейдіть за посиланням:

Графік роботи:
Пн.-Пт. 9.00-18.00
Субота 10.00-16.00
Неділя – вихідний

 • Адреса: Чернівці, Шевченківський район, вул. Рівненська, 5а.
 • Телефон: +38 (095) 127-65-03
 • Site: https://ванны.укр

Сьогодні не кожен може дозволити собі купити нову якісну ванну. Сучасні недорогі ванни або душеві піддони роблять з тонкого металу, який суттєво відрізняється від старих радянських зразків. Завдяки новим технологіям виправленню підлягає все, і Ваша стара чавуна ванна не виключення.

У Чернівцях існує декілька способів відновлення покриття ванн:

 1. Емалювання.
 2. Фарбування аерозольним балончиком.
 3. Наливна ванна.
 4. Акриловий вкладиш (ванна у ванні).

Два перші метода відновлення покриття фахівці відносять до короткочасного та бюджетного варіанту. Частіше за все ним користуються клієнти, які здають квартиру в оренду або самі орендують. Коли треба привести ванну до ладу, а витрачати на це великі кошти немає сенсу.

Третій спосіб – наливна ванна акрилом – найвідоміший та найпоширеніший в Україні. Наливна ванна робиться у домашніх умовах за 3 години. Для цього використовується рідкий акрил. Він може бути різних виробників:

 • Пластол.
 • Стакрил Еколор.
 • Екованна.
 • Ярлі.
 • Фіннакрил.

По своїм властивостям вони не на багато відрізняються один від одного. Деякі акрили мають не різкий, але специфічний запах. Деякі густіші від інших. Але, не дивлячись на нюанси, підсумковий результат однаковий – міцне, якісне, білосніжне акрилове покриття ванни.

Послуга відновлення ванн акрилом

Для виконання послуги реставрації ванн рідким акрилом у Чернівцях ми надаємо:

 • Кваліфікованих та досвідчених майстрів.
 • Швидке та якісне обслуговування.
 • Гарантію терміном 3 роки.
 • Безкоштовний виїзд за межі міста.

Замовити послугу реставрації ванн в Чернівцях Ви можете по телефону: 095-12-76-503 або залиште заявку на нашому сайті і менеджер передзвонить найближчим часом.

З 2012 року ми надаємо послуги з покриття ванн, душових піддонів, гідро боксів, джакузі та басейнів наливним акрилом. Офіційний склад матеріалу знаходиться у Чернівцях. На протязі довгих років своєї роботи ми зняли інформаційні та інструктуючі відео, завдяки яким Ви дізнаєтесь про властивості акрилу, як відрізнити оригінал від підробки та як їм працювати самостійно у домашніх умовах без допомоги майстра.

Ціна на реставрацію ванни

Вартість покриття ванни акрилом у Чернівцях залежить від вартості обраного матеріалу та від розміру сантехніки. Зазвичай чавунні та сталеві конструкції мають розмір 1.2, 1.5, 1.7 метри. Відповідно цим розмірам виробники матеріалів фасують ремкомплекти ємністю по 2.5, 3.0, 3.5 кг.

Послуга Ціна
Реставрація ванни розміром 1,2 м. від 1600 грн
Реставрація ванни розміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

Оскільки ми є прямими постачальниками акрилу в Україні, порівняно з конкурентами у нас були і залишаються низькі ціни на ремкомплекти та послугу. В середньому вартість реставрації ванни розміром 1.5 метри складає 1600 гривень. Вартість ремкомплекту для такої ванни 1100 гривень.

Наші спеціалісти оголошують кінцеву ціну. Сюрпризів не буде. За 5 років своєї праці ми набули великого досвіду. Ми ремонтували ванни з наскрізними дірками. Можете бути впевнені, незалежно від того, в якому поганому стані покриття сантехніки, через 3 години ванна, залита акрилом, буде сяяти мов нова.