Реставрація ванн в Луцьку

Волынская обл

Відновлення ванн в Луцьку, Ковелі, Володимирі-Волинському, Нововолинську та інших містах області проводиться досвідченими майстрами за три години. Виконуємо ремонт старих ванн рідким акрилом, в домашніх умовах, без демонтажу. На нашому сайті Ви можете замовити послугу відновлення емалі ванни або набір для реставрації ванни своїми руками. Подивитися роботи наших майстрів Ви можете в портфоліо.

Графік роботи:
Пн.-Пт. 9.00-18.00
Субота: 10.00-17.00
Неділя: вихідний

  • Адреса:43026, Волинська область, м. Луцьк
  • Телефон:+38 (073) 000-92-21, +38 095-41-67-444
  • Site: https://bathtime.com.ua

Реставрація ванн в Луцьку акрилом Пластол. Хочете потішити не тільки себе, а всю свою родину? Та так, щоб гроші заощадити і результат залишився на багато років, і усім на радість та на користь було новеньке придбання? Можна придбати новеньку акрилову ванну! Ні, не треба думати про захмарні ціни в магазинах сантехніки. Ви не будете купувати нову! Ми просто відреставруємо вашу стару ванну!

Реставрація ванн акрилом

За кілька років своєї праці на ринку України ми вже відреставрували понад 3000 ванн найякіснішим акрилом PlastAll, що виготовляється під керівництвом всесвітньо відомого бренду Pabrec.D.O.O. Чому ми не працюємо з іншими марками акрилу? Бо ми не ставимо собі за ціль нажитися на людях дешевими підробками акрилу, а працюємо, щоб одного разу відреставрувавши ванну у нас ви роками тішилися і рекомендували нас своїм знайомим. Саме тому ми не працюємо з німецьким акрилом, бо його насправді не існує в природі! Та ніколи не використовуємо у своїй роботі дешевий акрил, що містить у складі отруйні розчинники, бо наслідки від такого реставрування можуть бути небезпечними для вас.

Наливна ванна акрилом, ціна

Наливна ванна Луцьк. Ви твердо знаєте, що хочете саме нову ванну? І при цьому заощадити гроші вважаєте за неможливе? З послугою наливна ванна Луцьк все вам під силу! Наливна ванна в Луцьку найстрашнішу, побиту і замордовану роками експлуатування ванну перетворить на нову акрилову ванну з ідеальною поверхнею. Ваша ванна стане приємною на дотик, без подряпин, сколів та шорхуватостей. Усі недоліки виправить акрил PlastAll, який наші майстри нанесуть на поверхню вашої старої ванни тільки після спеціальної підготовки. Ще один приємний сюрприз – яскраво білий колір нової ванни тішитиме вас багато років. Наш досвід та відгуки нашіх клієнтів свідчать, що протягом 12-15 років, а при дбайливому піклуванні за акриловою повехнею і цілих 20, ваша ванна не надасть вам жодних неприємних клопотів.

Послуга Ціна
Реставрація ванни розміром 1,2 м. від 1600 грн
Реставрація ванни розміром 1,5 м. від 1700 грн
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 1800 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна