Реставрація ванн в Луцьку

Волынская обл

Відновлення ванн в Луцьку, Ковелі, Володимирі-Волинському, Нововолинську та інших містах області проводиться досвідченими майстрами за три години.
Виконуємо ремонт старих ванн рідким акрилом, в домашніх умовах, без демонтажу. На нашому сайті Ви можете замовити послугу відновлення емалі ванни або набір для реставрації ванни своїми руками. Подивитися роботи наших майстрів Ви можете в портфоліо.

Графік роботи:
Пн.-Пт. 9.00-18.00
Субота: 10.00-17.00
Неділя: вихідний

Пластол Україна не надае послуги з реставрації ванн, ми виробляемо акріли для самостійної роботи. Але в наших партнерів ви можете замовити таку послугу, вони роблять все якісно.

Реставрація ванн в Луцьку акрилом Пластол.
Хочете потішити не тільки себе, а всю свою родину? Та так, щоб гроші заощадити та результат залишився на багато років, і усім на радість та на користь було новеньке придбання? Можна придбати новеньку акрилову ванну! Ні, не треба думати про захмарні ціни в магазинах сантехніки. Ви не будете купувати нову! Ми просто відреставруємо вашу стару ванну!

Реставрація ванн акрилом в Луцьку

За кілька років своєї праці на ринку України ми вже відреставрували понад 3000 ванн найякіснішим акрилом PlastAll, що виготовляється під керівництвом всесвітньо відомого бренду Пластол Украіна

Чому ми не працюємо з іншими марками акрилу?
Бо ми не ставимо собі за мету нажитися на людях дешевими підробками акрилу, а працюємо, щоб одного разу відреставрувавши ванну у нас ви роками тішилися і рекомендували нас своїм знайомим. Саме тому ми не працюємо з німецьким акрилом, бо його насправді не існує в природі! Та ніколи не використовуємо у своїй роботі дешевий акрил, що містить у складі отруйні розчинники, бо наслідки від такого реставрування можуть бути небезпечними для вас.

Наливна ванна акрилом, ціна

Наливна ванна Луцьк.
Ви твердо знаєте, що хочете саме нову ванну?
І при цьому заощадити гроші вважаєте за неможливе?
З послугою наливна ванна Луцьк все вам під силу!

Наливна ванна в Луцьку найстрашнішу, побиту і замордовану роками експлуатування ванну перетворить на нову акрилову з ідеальною поверхнею. Вона стане приємною на дотик, без подряпин, сколів та шероховатостей. Усі недоліки виправить акрил PlastAll, який наші майстри нанесуть на поверхню вашої старої ванни тільки після спеціальної підготовки. Ще один приємний сюрприз – яскраво білий колір нової ванни тішитиме вас багато років. Наш досвід та відгуки наших клієнтів свідчать, що протягом 12-15 років, а при дбайливому піклуванні за акриловою поверхнею і цілих 20, сантехніка не надасть вам жодних неприємних клопотів.

Послуга Ціна
Реставрація ванни розміром 1,2 м. від 1900 грн
Реставрація ванни розміром 1,5 м. від 2000 грн
Реставрація ванни розміром 1,7 м. від 2100 грн
Реставрація душових піддонів і акрилових ванн Договірна

Телефон: (095)-41-67-444, (073) 000-92-21

Акриловий вкладиш

Вкладиш в ванну забезпечить добротність, комфорт і ефектний зовнішній вигляд оновленої поверхні.
Щоб встановити його, не доведеться виконувати складні ремонтні роботи.
Процес монтажу простий і займає не більше двох годин.

Відновити можна практично будь-яку поверхню.
Але слід врахувати, що вкладиш в сидячу модель встановити неможливо, в таких випадках використовується рідкий акрил. Термін служби оновленої поверхні не менше 15 років.

Вкладиш в чавунну ванну виготовляється заводським способом.
Щоб зробити його відповідно з технологією, використовується лист акрилу, товщина якого становить 6 мм. Іноді можна почути таке помилкова назва, як вініловий вкладиш в ванну, але це невірно: вставки виготовляються тільки з акрилу.

Реставрація старої ванни може проводитися різними способами.
Один з популярних методів є «ванна у ванну» (установка спеціальної акрилової вставки) або ж ефективний спосіб «наливна ванна», при якому відбувається реставрація рідким акрилом. Вибирати перший метод варто, коли емалевий шар дуже сильно пошкоджений, має глибокі відколи й подряпини. Якщо ж поверхня пошкоджена менш значно, варто подумати про вигоди другого способу.

Акриловый вкладиш в ванну

Вартість вкладиша

Якщо ви вирішили придбати вкладиш, вам слід мати на увазі, що вартість його установки в різних містах може відрізнятися. Слід зазначити, що замовлення вінілового вкладиша у ванну неможливе, оскільки даний матеріал не застосовується для реставрації і найчастіше під даною назвою також мається на увазі акриловий виріб.

Товар Ціна
Ванна 1,5 м. Прямий 5500* грн
Ванна 1,5 м. Эллипс. Глубина 45. 5500* грн
Ванна 1,5 м. Эллипс. Глубина 40. 5500* грн
Ванна 1,5 м. На сталь. 5500* грн
Ванна 1,7 м. Эллипс. Глубина 45. 6000* грн
Ванна 1,7 м. На сталь.. 6000* грн
Ванна 1,7 м. Эллипс. Глубина 40. Ширина 70. 6000* грн

Телефон: (095)-41-67-444, (073) 000-92-21